Jdi na obsah Jdi na menu
 


        Leoš Mareš

Povolání: Moderátor, zpěvák
Věk: 32
Datum narození: 27. 04. 1976
Místo narození: Beroun, Československo
Znamení: Býk

Životopis

Studoval VŠE v Chebu. Leoš Mareš alias Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman, konferenciér a moderátor několika TV pořadů. Ve spolupráci s Patrikem Heruckým tvoří skvělou dvojku, což potvrují vydáním CD s názvem Mrázek ústředna. V roce 2001 se mimo profese moderátora stal i raperem, kdyz vydal album s názvem "Tři slova". Pilotní singl Lži jsou jako déšť se stal velkým hitem na mnoha rádiích.

Po úspěšném debutu „Tři slova“ (prodáno přes 40.000 ks) přichází moderátorská jednička opět s novým albem. A opět v duchu alba předchozího, jak už je Leošovým zvykem, je nové CD „vychytáno“ do posledního detailu. Pilotní singl „Minuty se vlečou“ je předělávkou titulní písně z filmu Love story a již několik týdnů vede hitparádu Evropy 2.

V pořadí třetí album "Nejlepší nápad" si na podzim 2003 připravil Leoš Mareš... Jako ochutnávku jste již mohli zaregistrovat úspěšný duet s Terezou Kerdlovou "Nejlepší nápad", podle kterého dostalo album název.

V roce 2005 moderoval
reality
show "Big Brother" a v r. 2006 moderoval třetí řadu "Česko hledá SuperStar". V roce 2008 jsme ho mohli videt opět v roli moderátora, tentokráte soutěže X-Factor.

V současné době Leoš moderuje hudební hitparádu Eso na Nově.

 

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Leoš Mareš

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vhgjhhghffgghg 30.10.2010

(Zuzka Krajdlová, 30. 10. 2010 21:44)

ututruxrřkttkjhklfjkhthghkhj,tjhij.