Jdi na obsah Jdi na menu
 


VTIPY O POLICAJTECH....

 Přijdou tři policajti do hudebních potřeb a nakupují: "Tak chtěli bychom támhletu flétnu, ten saxofon a tamtu harmoniku..." Prodavač se zamyslí a říká:"No, tu zářivku vám můžu sundat, ten hasící přístroj taky, ale co udělám s tím radiátorem...?"

Jak začíná policajt běžecký závod? Nejprve zneškodní ozbrojeného startéra.

Policisté přijedou k nehodě. Jeden z nich přistoupí k autu zapasovanému do stromu, nakoukne dovnitř a vrtí hlavou: "To jsem blázen - tak kdo vlastně řídil, když jsou všichni mrtví?"

Mafián požádal svého známého, zkorumpovaného policistu, aby mu sehnal v policejním skladu nějakou rychlopalnou zbraň. Den nato mu policajt předá zbraň a ještě kus nábytku.Mafián se zlobí: "Říkal jsem zbraň s velkou kadencí, ne kredencí!"

Policajti mají výplatu, šéf je volá podle jména: šéf:"Týr", Týr:"Zde!" šéf:"15800 Kč "... (a Týr si jde pro prachy) šéf:"Chamrad", Chamrad:"Zde!" šéf:"16200 Kč" ... (a Chamrad si jde pro prachy) Šéf:"Souhrn" ... (...nikdo se neozývá...) Šéf hlasitěji:"Souhrn!!" ... (...zase ticho...). Šéf zamumlá: "To je blbec, má tu 283400 Kč, a nechce si to vzít"...

Na parkovišti před fotbalovým stadionem stojí tatra plná obrovských balvanů. Jdou kolem dva policajti a jeden mávne rukou: "Toho si nevšímej, asi nějakej skalní fanoušek!"

Ptá se policajt náčelníka:"Pane veliteli, umí krokodýlové létat?" "Samozřejmě, že neumí" odpovídá náčelník. "A skutečně neumí létat?" "Skutečně neumí." "Ale policejní prezident povídal, že létat umí." "No, vlastně trošku umí létat."

Policajt hází do kopřiv papíry. Přijde k němu druhý a říká: "Proč házíš ty papíry do kopřiv?" "To víš, náčelník mi nařídil, abych ty tajné dokumenty spálil."

Jedou po jezeře dva policajti. Najednou zafouká vítr, loďka se převrhne a policajti se utopí. Kolik policajtů se přitom utopí? Celkem čtyři. Dva, z loďky a další dva při rekonstrukci.

Baví se dva policajti: "Víš o tom, že letos připadá Silvestr na pátek?""Na pátek? Doufám, že nebude třináctého."

Dva policajti neměli kde bydlet a proto si koupili dva vyřazené spací vagóny."Já to mám celkem dobré, ale mám na vagóně napsáno Nekuřáci, a tak musím chodit kouřit ven" povídá první.Druhý na to: "Ty se máš, to já mám na záchodě cedulku Používejte jen za jízdy. a než ten vagón roztlačím, tak se většinou vždycky pos..u!"

Jde smutný nahý muž ulicí, když vtom ho zastaví policista."Pane, to nemůžete, budíte tady veřejné pohoršení.""Jaképak veřejné pohoršení. Já jdu z finančního úřadu. Prostě přitvrdili!"

Na policejní služebnu, přiběhla večer vyděšená mladá žena: "Vyšla jsem na zahradu a někdo mě uhodil do obličeje." stěžuje si.Náčelník vyslal na místo činu policistu a ten se vrátil po půl hodině také s rozbitým nosem."Vás taky někdo přepad?" ptá se náčelník."Ale ne," vysvětluje policista, "šlápl jsem taky na ty hrábě."

Policejní pes uteče do lesa a skamarádí se tam s vlkem. Jednoho dne se chytili do nastražené pasti.Vlk říká psovi: "Budeme si muset ukousnout nohu, jinak nás to nepustí."Vlk si ukousne nohu, odběhne a čeká na psa. Pes nepřichází.Jde se na něho podívat a ptá se ho: "Co tady jestě děláš?"Policejní pes odpovídá: "Už jsem si ukousl tři nohy a stále mne to drží!"

Jako dítě jsem se ztratil. Viděl jsem policistu a požádal ho, zda mi pomohl najít moji rodinu.Řekl jsem: "Myslíte, že je někdy najdeme?"Policista odpověděl: "Nevím, chlapče. Je spousta míst, kde se mohou skrývat."

Policajti vyfasují nové baterky. Svítí s nimi, blikají, až jeden z nich přijde na zajímavý problém. Jdou s ním za náčelníkem: "Podívejte, náčelníku, když rozsvítím baterku, objeví se kužel světla.""Hmmm...""A teď zhasnu a on zmizí. Kde je? Kam zmizel?""Hmmm, zajímavé. Zamyslím se nad tím a dám vám vědět."

Druhý den si je nechá zavolat a říká: "Chlapci, přišel jsem na to. Včera večer jsem vyhnal ženu a děti, všechna okna a dveře zajistil a pozhasínal celý dům. Rozsvítil jsem baterku - objevil se kužel světla. Zhasnu - kužel světla zmizel. Začal jsem ho všude hledat a víte kde byl? V ledničce."

Ptá se policajt kolemjdoucího: “Nevíte kolik je hodin?”
“Za pět minut bude jedenáct.”
“Člověče, to mě nezajímá, já chci vědět, kolik hodin je teď!!!”

Jedou policajti v autě lesem, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. “Sakra to bude zas práce a papíru…. A přitom, kdyby visel tamhle o šest stromů vedle, tak by to už nespadalo do našeho rajónu….” No, co si budeme povídat, nakonec ho odříznou a přivážou o těch pár desítek metrů vedle. Jedou policajti z vedlejšího rajónu, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. “Člověče ČUM na to!!! VON UŽ JE TADY ZAS!!!!”

Policajt zastaví auto: “Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci 90 km za hodinu.” “To není možné, tak dlouho ani nejedu.” “Ne? A jak dlouho jedete?” “Tak 10 minut.” “Hmm, tak promiňte, pokračujte v jízdě.”

přijde policajt k doktorovi s nějakým problémem. Doktor ho prohlédne a předepíše mu čípky. Po týdnu jde policajt na kontrolu a stěžuje si, že se to nelepší. “A bral jste správně ty čípky, co jsem vám předepsal?” ujišťuje se doktor. “No jistě, to myslíte, že jsem si je snad strkal do prdele?”

Ráno nastupuje policista do služby a strašně pláče. Náčelník se ho ptá, co je sním, a on, že mu umřel otec. Tak ho pošle domů, aby se trochu uklidnil a tak. Na oběd se vrátí a je uplakaný ještě víc. Náčelník se ptá, co se zase stalo. “Ale, potkal jsem bratra, jemu taky umřel otec, tak mě to šíleně vzalo.”

Naskočí policajt do tramvaje a zařve: “Sledujte ten taxík!!!”

Přišli dva policajti do kavárny, sedli si ke stolku a když šel kolem vrchní, jeden z nich povídá: “Pane vrchní, dvě kávy, prosím.” A druhý policajt: “Tak mně taky dvě.”

Jede policajt autobusem a vedle něho sedí nádherná ženská. Policajt chce nějak navázat rozhovor, tak se osmělí a ptá se: “Slečno, také jedete tímhle autobusem?”

Velitel se ptá policajta: “Proč jste nebyl v práci?” “Měl jsem zánět středního ucha.” “Nekecejte, vždyť uši jsou jenom dvě - levé a pravé!”

Na policejní stanici dostali nový psací stroj. Proto si udělali oslavu a pan kapitán slavnostně přestřihl pásku.

Jeden policajt se připravuje na schůzku a je z toho celý nervózní. A proto
požádá svého nadřízeného, ať mu poradí, co má dělat.
“Pane kapitáne, já mám dneska rande a jsem z toho celý nesvůj.”
“Opravdu? Tak to ti rád pomůžu. Půjdu tam s tebou a budu ti radit ze křoví.”
Po půlhodině v parku. Slečna už přichází a usedá na lavičku vedle našeho
policajta. A kapitán začíná radit.
“Posuň se blíž,” šeptá.
“Cože?”
“Blíž.”
“Aha.”
“A teď ji vezmi za ruku.”
“Cože?”
“Za ruku.”
“Hm.”
“A teď za trup.”
“Cože?”
“Za trup.”
“TRAMTADADAAAAAAAAAAAAA.”

Přijde policajt domů, otevře ledničku, nakoukne dovnitř, zavře ji a zmlátí ženu. Druhý den žena nakoupí spoustu věcí k jídlu a čeká, co bude. Policajt přijde domů a vše se opakuje. Další den žena nakoupí pití. Policajt přijde domů a zase se všechno opakuje. Ženská je z toho úplně na nervy, tak se ptá, proč ji vlastně bije. Policajt ji znova chytne a když ji mlátí, tak řve: “Kolikrát ti mám řikat, abys v té lednici zhasínala!”

Jdou dva policajti parkem se psem, projdou kolem lavičky s partou mladejch
lidí. Dojdou za roh a jeden policajt čapne čokla za zadní nohy a prohlíží si
ho zespodu a ten druhej valí oči a ptá se:
“Co je, Franto?”
Franta odpovídá:
“Jak jsme šli kolem těch mladejch, tak někdo říkal, že už
zase jde ten pes se dvěma čurákama…”

Přijde policajt do obuvi, že chce černé, leštěné polobotky na tkaničku. Prodavačka se ho ptá: “Jaké máte číslo?” Policajt: “158!”

Stojí policajt u automatu na kávu, hodí 5 do něj korunu, dá mu kávu. Vypije. Hodí 2x 5korunu dá mu dvě kávy. Vypije. Hodí 3x 5korunu dá mu tři kávy vypije. Najednou příde paní a policajta prosí: “Můžu si také koupit kávu”? “Nerušte! Nevidíte že vyhrávám???”.

Jak se pozná soukromý domek policajta? Má na televizní anténě feferonku pro ostřejší obraz.

Policajt vyzve mladou slečnu k tanci a ptá se jí: “Slečno, vy si taky myslíte, že jsou policajti blbý?”
“Ne, ale na hymnu jsem ještě netancovala…”

Proč nosí policajti čepice? Protože každy hajzl musí mít poklop.

Policejní náčelník říká svým svěřencům: “Máme nový trezor. Otevírá se na deseti místný kód. Jsou to samé pětky, ale v rámci utajení vám neřeknu v jakém pořadí!” :-)

Zastaví policejní auto u řeky a řidič se ptá kolegy: “Dá se tu někde přejet?” “Jasně, hned tady!” Auto zajede do řeky jen to žbluňkne i s houkačkou… “To jsem blázen…” - vrtí hlavou policajt. “Před chvíli tudy šla kachnička a bylo jí to po pás!”

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(Latonyacom, 23. 2. 2018 10:50)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.